Всього:  0.00
Всього:  0.00

Дайджест новин магазину Механіка за вересень 2020

Привіт, шановний користувачу сайту mechanika.in.ua. Пропонуємо почитати дайджест новин магазину Механіка за вересень 2020. Адже в нас є стільки всього росказати.

Переїзд магазину Механіка

Так, ви вже знаєте, що, першого вересня 2020 року, магазин почав роботу за новою адресою – вул. Закревського, 61/2. Ми стали ближче до мешканців Троєщини та Деснянського району. Магазин розташований в торгівельному центрі ZakrevSky, тому, серед іншого, тепер ви можете придбати будівельний інструмент або витратні матеріали, поруч з домом.

Початок співпраці з новими постачальниками

За цей період, магазин Механіка, розпочав співпрацю з декількома постачальниками, серед яких:

  • компанія КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА, що спеціалізується на будівельному кріпленні KOELNER та витратних матеріалах RAWPLUG, виробництва Республіки Польща. Продукцію компанії вже можна купити в нашому магазині на Закревського.
  • компанія Візард Технікс – офіційний дистриб’ютор HYUNDAI POWER PRODUCTS. Деякі продукти ТМ HYUNDAI, наприклад бензопили, вже доступні і нашому інтернет-магазині. Вся інша техніка, а це генератори електричного струму, культиватори, мотопомпи, мийки високого тиску, садове і автомобільне обладнання, інструмент та багато-багато іншого, доступна під замовлення за контактами нашого магазину.

Дізнатися більше про бренди, що реалізує магазин Механіка

З метою більш детального знайомства наших покупців з торговими марками, що продаються в нашому магазині, ми створили окремий розділ сторінки оригінальна якість. Розділ буде наповнюватись інформацією про бренди, під якими продаються товари в магазині Механіка та інтернет магазині mechanika.in.ua. Першою, авжеж, стала наша улюблена та високоякісна торгова марка YATO, історією створення якої вже можна почитати за посиланням.

Нові товари на сайті mechanika.in.ua

Ми постійно працюємо над оновленням сайту, додаванням нових позицій, зручних фільтрів та виправленням помилок і невідповідностей.
Таким чином, були додані позиції в такі розділи:

Дайджест новин магазину Механіка за вересень 2020 став першим із серії таких щомісячних новин. Слідкуйте за оновленнями!

Сподіваємося перший місяць осені для вас також був гіпер продуктивним та результативним! І вся команда магазину Механіка бажає вам не зупинятись на досягнутому і радіти будь-якій погоді 😉