Всього:  0.00
Всього:  0.00

Дайджест новин магазину Механіка за жовтень 2020

Дайджест новин магазину Механіка за жовтень 2020

Ось і закінчився другий місяць осені 2020 року, а це означає, що саме час читати дайджест новин магазину Механіка за жовтень 2020 року.

Нагадаємо, за недавньою традицією (минулий дайджест тут), ми впровадили такий щомісячний дайджест, щоб ознайомити вас із останніми новинами, нововведеннями та змінами в компанії Механіка. Поїхали.

Магазин Механіка на Google Maps

Переїзд – це завжди стрес. А в комерційному світі, тим паче. Саме тому ми доклали максимум зусиль, щоб наші клієнти відчули найменший дискомфорт через зміну локації магазину. І одним із важливих факторів, що сприяв цьому – поява магазину на Google Maps за новою адресою. Алгоритми гугл це окрема історія, але ми тільки підведемо підсумок – локація магазину вже на карті. Тому тицяйте нижче та прокладайте свій маршрут до нас у гості 😉

Перша сотня позитиву

Отримувати подяку не набридає ніколи. Ми отримали вже більше 100 позитивних відгуків на сторінці магазину Механіка, за що безмежно вдячні нашим небайдужим покупцям. Ваша подяка та високі оцінки праці всієї команди Механіка – найдорожчий та найцінніший результат нашої діяльності. Одна хвилина вашого часу для одного відгуку = наш безмежний заряд оптимізму на довгий час.

Кращі - для кращих. Нові постачальники для охоплення ще більшої кількості категорій товарів

NIKIFOROV FACTORY (Харків) – український виробник інженерної та побутової сантехніки та витратних матеріалів. Потужності виробництва розташовані в м. Харків. Товарна група – водо- та газопровідна арматура з латуні, полімерні труби ППР і ПЕ, фітинги ППР, фітінги ПЕ, гнучка підводка для газо- і водопроводу, товари господарської групи.

MITKA (Полтава) — український бренд аерозольних фарб для автомобілів, будівельної та декоративної діяльності. Товарна група – аерозольні універсальні емалі, автомобільні емалі, лаки та грунт.

KAPRO (Ізраїль) – найточніші будівельні рівні в світі! Kapro – єдині спиртові будівельні рівні, номінальна точність яких сертифікована престижною лабораторією VPA. Магазин Механіка почав співпрацю з компанією Мастер Групп – офіційним представником Kapro в Україні. Товарна група – будівельні капсульні рівні, лазерні рівні, вимірювальний будівельний інструмент та інструмент для розмітки.

Запуск дисконтної програми "mechanika loyalty"

Починаючи с жовтня 2020, магазин Механіка запроваджує дисконтну програму за накопичувальною системою. Отримайте свою постійну знижку, розмір якої залежить від загальної суми накопичень в магазині Механіка. Стартова знижка 3% за 1000 грн накопичень. Реєстрація за номером телефону (деталі у продавця магазину).

Дізнайтеся більше про виробника STANLEY

В минулому місяці ви вже ознайомилися з торговою маркою YATO. Цього разу ми зібрали для вас історію розвитку до сучасних досягнень бренду STANLEY. Дізнавайтеся більше про відомі та надійні бренди разом з магазином Механіка.

Оновилися, доповнилися та були відредаговані наступні розділи сайту:

Це був дайджест новин магазину Механіка за жовтень 2020. Дякуємо за вашу увагу та та чекайте наступних випусків. Бажаємо продуктивного листопада та будьте здорові!