Всього:  0.00
Всього:  0.00

Бренди

Представлені в магазині mechanika бренди – це як українські, так і світові виробники будівельних інструментів різного класу та призначення (відмінності між професійним та побутовим класом інструменту можна почитати в нашій статті). Географія країн, в яких зареєстровані торгові марки, які представляє наш магазин, досить різноманітна та охоплює увесь світ – від Азії, через західну Європу, до США. Пропонуємо короткий огляд основних виробників та їх торгових марок, з якими ми співпрацюємо (оновлюється та доповнюється).

Бренд YATO (Ято). Офіційний міжнародний сайт – www.yato.com. Країна реєстрації – Польща. Країна виробник – КНР. Торгова марка входить в групу компаній TOYA S.A., яка, також, володіє такими ТМ, як VOREL, FALA, STHOR, FLO та іншими. Торгова марка YATO охоплює майже всі категорії будівельного інструменту, включаючи витратні матеріали. Не менш широко під цим брендом представлені автомобільний інструмент та набори (дивіться наш огляд на найпопулярніший набір YT-38841), приладдя для СТО та спеціальне обладнання. Задовольнити побутового споживача також буде чим – в асортименті представлені електричні подовжувачі, обігрівачі, освітлення, ліхтарі та інші товари. Не залишилася без уваги і категорія “все для саду” від YATO – там ви знайдете все садове обладнання, від дрібничок, у вигляді конекторів для шлангів, до бензопил та мотокос. Магазин mechanika – офіційний дилер та фірмовий магазин ТМ YATO в місті Київ.

Бренд RYOBI (Райобі, Ріобі). Офіційний сайт в ЄС – www.ryobitools.eu. Країна реєстрації – Японія. Країна виробник – КНР. Торгова марка входить в групу компаній TTI (Techtronic Industries Co. Ltd.), яка, також, включає такі ТМ як Milwaukee та AEG. Всі ми, хоч раз, бачили ці привабливі вироби “салатового” кольору. Бренд найбільш відомий своєю лінійкою акумуляторних інструментів, серії ONE+. До списку інструментів, що працюють на єдиному акумуляторі входить чи не найбільша кількість виробів, у порівнянні з найближчими конкурентами бренду. Від вже звичних нам та традиційних шурупокрутів, до акумуляторних пилосмоків та, навіть, компресорів! Продукція RYOBI дуже вирізняється своєю якістю виконання та надійністю. Гарантія на вироби три роки. Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ RYOBI з точкою видачі товару в місті Київ.

Бренд TEKHMANN (Текман). Країна походження – Україна. Країна реєстрації – Німеччина. Країна виробник – КНР. Інструмент, розроблений із залученням німецьких інженерів. Основний напрямок торгової марки – це електроінструмент, включаючи акумуляторну серію i20, що працює на єдиній уніфікованій батареї, напругою 20 В. Також продукція включає садову техніку – газонокосарки, пили, тримери, повітродуви та іншу. Асортимент постійно розширюється та з’являються новинки, в тому числі, на високопродуктивних безщіткових двигунах. Гарантія на вироби становить три роки. Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ TEKHMANN з точкою видачі товару в місті Київ.

Бренд STANLEY (Стенлі). Офіційний міжнародний сайт – www.stanleyblackanddecker.com. Країна походження – США. Країна реєстрації – США. Країна виробник – КНР. Входить в групу компаній Stanley Black & Decker, Inc, яка володіє також ТМ DeWalt, Black+Decker, Craftsman та іншими.  Компанія з багаторічною історією, яка включає як великі падіння так і тріумфальне повернення та зростання популярності. Новим виробникам важко здобути такий самий авторитет, яким зараз користується виробник Стенлі. І цей авторитет здобутий не завдяки вдалому маркетингу, а заснований на довірі до якості та безвідмовності інструменту STANLEY. Незмінна надійність ручного інструменту – рулеток, ножовок, рубанків або рівнів, доповнена окремо зареєстрованою лінійкою інструментів професійного класу – STANLEY FatMax. Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ STANLEY, з точкою видачі товару в місті Київ.

Бренд VITALS (Віталс). Країна походження – Україна. Країна реєстрації – Латвія. Країна виробник – КНР. Охоплює широкий асортимент будівельного інструменту, пропонує витратні матеріали та включає садову техніку та силове обладнання. Паралельним напрямком є гідравлічна продукція під торговою маркою VITALS AQUA – насоси, баки та приладдя. Електроінструмент Віталс поділяється на три групи – Vitals, Vitals Master та Vitals Professional, де кожна пропонує інструмент, відповідно до використання – побутовий, просунутий та професійний. Варто відмітити наявність лінійки акумуляторного інструменту, серії Smart Line, де вся лінійка виробів працює на уніфікованій батареї. Для переконання клієнтів у якості своєї техніки, компанія пропонує до 5 (!) років гарантії на лінійку Professional. Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ VITALS, з точкою видачі товару в місті Київ.

Бренд ЗЕНИТ та ЗЕНИТ ПРОФИ (Zenit, Zenit Profi). Країна походження – Україна. Країна реєстрації – Україна. Країна виробник – КНР. Авторитетний український виробник, що працює на ринку з 2005 року. Основна продукція – електроінструмент, садове приладдя та витратні матеріали. Продукція поділяється на два напрямки – ТМ ЗЕНИТ, яка пропонує рішення для виконання побутових задач та ТМ ЗЕНИТ ПРОФИ, яка пропонує професійний інструмент, для важких умов експлуатації. Основною перевагою бренду є невисока ціна, при відмінній якості продукції. Гарантія на вироби становить три роки. Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ ЗЕНІТ та ЗЕНІТ ПРОФІ, з точкою видачі товару в місті Київ.

Бернд NEO TOOLS (Нео Тулс). Офіційний міжнародний сайт www.grupatopex.com/ua/neo. Країна походження – Республіка Польща. Країна реєстрації – Республіка Польща. Країна виробник – КНР. Це показник справжнього професіоналізму. Завданням бренду є пропозиція надійного інструменту, що відрізняється міцністю, точністю виконання та високою якістю. Торгова марка  входить до складу групи компаній GRUPA TOPEX, яка володіє також такими відомими ТМ, як GRAPTHITE та TOPEX, та спеціалізується на автомобільному інструменті, ручному слюсарному інструменті та  приладді. Продукти проходять обов’язкове тестування та сертифікацію TUV. На деякі вироби поширюється гарантія до 25 років! Магазин mechanika – офіційний дилер ТМ NEO TOOLS, з точкою видачі товару в місті Київ.

Вище представлені бренди – основні, з найбільшою кількістю товарів на сайті магазину mechanika. Але список “наших” берндів не обмежений лише вказаними ТМ. Ми, напряму, співпрацюємо чи не з усіма імпортерами та дистриб’юторами будівельних та автомобільних інструментів, включаючи будівельну хімію (наприклад SOUDAL, TYTAN, RAWPLUG, SELSIL) та кріплення (наприклад KOELNER). А тому, по вашому запиту, можемо надати вигідну пропозицію по будь-якому виробнику, офіційно працюючому в Україні.