Всього:  0.00
Всього:  0.00
Головна » Новинки

Новинки на сайті магазину Механіка. Представляємо вашій увазі нові надходження, що розширюють та доповнюють асортимент продукції в нашому каталозі.
Прогрес не стоїть на місці, впроваджуються нові технології, інструмент удосконалюється та доповнюється новими моделями. В той час, як застарілі втарчають свою актуальність. Команда магазину Механіка уважно слідкує за новинками, що з’являються на українському будівельному ринку та швидко додає нові позиції в свій інтернет-магазин.

Як же з’являються на світ новинки?

Кожен авторитетний світовий виробник інструментів та обладнання має свій R&D підрозділ.

Новинки на сайті магазину Механіка

Саме він займається розробкою і впровадженням нових технологій та вдосконаленням існуючих конструктивних рішень. Одними з таких, за останні роки стали: використання батарей зі збільшеною вихідною напругою, використання brushless (безщіткових) двигунів, які не потребують облсуговування. А ще перфоратори з DFR патронами (детальніше в нашій статті), пристосування для зменшення та видалення пилу при роботі, інструменти, що механізували ручні процеси (шліфмашини для стін, стрічкові шурупокрути). З’явилися нові типи інструментів та приладдя – реноватори, шабельні пили, направляючі пристрої для полегшення свердління та ще багато інших чудових розробок.
Будьте в курсі найновіших технологій та останніх розробок від світових виробників, разом з магазином Механіка. Нагадуємо, що будь-яку позицію, замовлену на сайті, можна забрати самовивозом з точки видачі в Києві, на Троєщині.