Дізнатися детальніше про бренд YATO, означає збагнути, що це продукт, орієнтований на професіоналів. Це характеризується на позиціях, що зайняв виробник на ринку, з точки зору якості і ціни продуктів бренду. Останні характеризуються естетичністю, практичністю та сучасним дизайном, а поява нових пропозицій відбувається завдяки постійному впровадженню нових виробничих ліній. Під торговою YATO продаються в першу чергу інструменти для авто майстерень, дому та саду.

Бренд належить корпорації TOYA, Республіка Польща.

Всесвітня корпорація TOYA

TOYA – є одним з найвідоміших виробників і дистриб’юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку.
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів в поєднанні з унікальним та індивідуальним сервісом, що задовольнить найвибагливіших клієнтів.
TOYA одна з небагатьох корпорацій, яка систематично збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій і представництв в Європі і Азії.

Компанія була заснована понад двадцять років тому в Польщі. Сьогодні ж компанія працює по всьому світу, наймаючи величезний штат працівників.
Створення таких сильних брендів як YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR, VOREL і LUND, що покривають усі сфери застосування якісного інструменту, є найбільш важливим фактором, що відрізняє компанію від конкурентів. 
Група TOYA має розгалужені та потужні логістичної мережі, в тому числі сучасні логістичні та розподільчі центри, транзитні пункти та гігантські складські приміщення, що дозволяють зберігати більше 40 000 піддонів, результатом чого є ефективне та безпечне зберігання і доставку товарів для клієнтів по всьому Світу.

Група комапній TOYA

TOYA

TOYA – материнська компанія, що базується в Польщі і штаб-квартирою в м. Вроцлав. Управляє стратегією і структурою портфеля дочірніх компаній. Вона складається з двох логістичних центрів в Вроцлаві та Варшаві.

TOYA Romania SA – створена в 2003 році як дочірня компанія з логістичним центром в м. Бухарест.

YATO China Trading CO., LTD – створена в 2008 році як дочірня компанія з логістичним центром у м. Шанхай.

TOYA SA Філія Nadarzyn – була заснована в 2007 році і має логістичний центр в районі Варшавського Młochów.

Хронологічна історія TOYA

 • 1990 – Створення імпортно-експортної компанії TOYA SC
 • 2001 – Створення групи TOYA, яка придбала активи імпортно-експортної TOYA SC
 • 2001 – Сучасний Логістичний і розподільний центр у Вроцлаві (8 поверхів, 15 000 палет-місць, площею понад 3000 кв.м.)
 • 2001 – Створення філії TOYA SA в Плоцьку
 • 2002 – Створення TOYA Kryniczno – Тойя Гольф & Кантрі Клаб
 • 2002 – Реалізація одного з найбільш передових планувань ресурсів підприємства ERP-системи
 • 2002 – TOYA SA Розвиток бренду Kryniczno – ексклюзивний нерухомості TOYA GOLF.
 • 2003 – Диверсифікація – розробка нових марок: YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR, VOREL.
 • 2003 – Створення TOYA Romania SA в Бухаресті.
 • 2006 – Відкриття TOYA-GOLF – клас чемпіонів, Поле для гольфу.
 • 2007 – Ліквідація філії в Плоцьку та створення сучасних логістичних і розподільчих центрів в Польщі, недалеко від Варшави Młochów.
 • 2008 – Створення YATO China Trading Co., LTD в Шанхаї (сучасний офіс і логістичний центр із загальною площею понад 3000 кв.м.).
 • 2011 – Відокремлення філії нерухомості і гольф філії TG & CC (Kryniczno) в окрему компанію.

Власні бренди TOYA

Вище ви вже познайомились із цим брендом та більше дізналися про бренд YATO – вибір професіоналів. Магазин Механіка пропонує весь асортимент продукції YATO та постійно доповнює магазин новинками.

VOREL – інструменти для користувачів, які цінують ергономіку і хорошу ціну. Для використання DIY і домашніх господарств. Бренд характеризує баланс між якістю і ціною. Вона включає в себе широкий спектр будівельних, вимірювальних і електричних інструментів та автомобільних аксесуарів.

STHOR – марка включає в себе функціональні рішення в області сучасного електричного інструменту та витратних матеріалів. Інструменти STHOR поєднують надійність та якість в середньому класі. Вони характеризуються доступними цінами, сучасним дизайном та ергономікою. Пропозиція адресована для домашніх господарств, які не використовують професійні інструменти, але цінує якість за доступною ціною. Під торговою STHOR пропонуються, в тому числі: пилки, ручні дрилі і кутові шліфувальні машини.

FLO – Повний спектр садових та електроінструментів. Під цим брендом виробляються продукти, необхідні для догляду в саду. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, полив, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати і граблі.

FALA – Марка, яка, серед іншого, виробляє: крани, унітази, душові лійки, підлогові ваги і всі аксесуари для ванної кімнати, з сучасним дизайном.

LUND – Широкий асортимент електроінструментів, що допомогають з ремонтом, оздобленням та декорацією. Марка присвячена DIY ентузіастам для дому та домашній майстерні. Лінійка продукції включає: перфоратори, кутові шліфувальні машини, шліфувальні машини багатофункціональні, полірування, лобзик, циркулярні пилки, теплові гармати, глибинні насоси та багато іншого.

Магазин інструментів та обладнання Механіка – є офіційним партнером всіх торгових марок, що входять в групу TOYA. Співпраця с Дистриб’юторською компанією підтверджена відповідним сертифікатом. Тому Ви можете бути впевненими в оригінальній якості товарів.