Всього:  0.00
Всього:  0.00

Чим відрізняється професійний інструмент від побутового?

Професійний – для професіоналів? Або чим відрізняється професійний інструмент від побутового?

У кожного з нас, незалежно від типу професії, навичок та здібностей, у житті наставав випадок, коли ми задавалися питанням та стояли перед вибором – який будівельний інструмент придбати? Професійний інструмент високого класу відомих брендів, чи доступніший варіант – напівпрофесійний чи навіть побутовий клас виробів? Сьогодні ми в магазині будівельних електроінструментів Механіка, спробуємо знайти відповідь на питання – чим відрізняється професійний інструмент від побутового?

Стоит ли покупать дорогой электроинструмент?

А що взагалі означає – професійний?

Насамперед, давайте розберемося, який сенс люди вкладають у поняття професійний, аматорський, побутовий? Адже кожен може представляти різницю по-різному – одні вважають критерієм відбору ціну, інші – популярність торгової марки виробника, тощо. Тому, давайте визначимо собі раз і назавжди.

Що таке професійний інструмент і чи варто його переплачувати?

Важливо, що, перш за все, професійний інструмент – це інструмент високої якості виконання та використаних при виробництві комплектуючих.

Головна відмінна риса професійного інструменту – він розрахований на тривалі, майже безперервні навантаження, протягом усього робочого дня. Звідси і поняття – професійний, тобто той, який використовується для виконання завдань своєї професії – будівельника, майстра, слюсаря та інших. Саме з цієї причини, для особливої ​​витривалості, у виробництві такого класу інструменту використовуються надійні комплектуючі – двигуни мають великий запас потужності та мідні обмотки з надійною ізоляцією, встановлені опорні шарикопідшипники, реалізований пилозахист кнопок та перемикачів, є система ефективного тепловідведення. Все це, разом, впливає на довговічність і безвідмовність у роботі, але й на вартість інструменту, яка є досить високою.

Чи не професіонал, але й не любитель

Що ж таке напівпрофесійний інструмент і чим він відрізняється від професійного? Відмінність у тому, що такий інструмент розрахований на періодичні навантаження. Тобто будь-який напівпрофесійний інструмент повинен працювати з рекомендованим виробником співвідношенням часу роботи до часу «відпочинку». Цей час зазвичай вказано в інструкції з експлуатації.

Часто буває, що, бажаючи заощадити, люди купують інструмент середнього класу і використовують його під навантаженнями, на які продукт не розрахований. Це призводить до передчасного зношування комплектуючих і виходу з ладу всього виробу. Варто відзначити, що майже у всіх виробників професійного інструменту передбачена більш доступна в ціні лінійка, саме для періодичного використання. Тому ось вам перша рекомендація – купувати інструмент, відповідно до його призначення, періодичності навантаження та класу.

Побутовий клас інструменту – для чого і для кого?

Перший і найчастіший міф про цей клас інструменту – що він “одноразовий”. І це не так. Вище ми вже дізналися, що головною умовою тривалого “життя” електроінструменту є дотримання рекомендацій виробника, щодо співвідношення тривалості роботи до відпочинку. Так ось, у побутовому класі інструментів, ці цифри співвідношення мають інші значення.

Час роботи стає меншим, а час відпочинку – більшим. Крім того, виробником побутового класу інструменту не передбачається його робота у важких умовах та під високими навантаженнями. Тому для виробництва використовуються простіші комплектуючі і, як правило, двигуни меншої потужності, що робить цей інструмент доступним у ціні.

Так є сенс чи ні?

Чи є сенс переплачувати за професійний інструмент? Чи варто купувати дешевий інструмент? І все-таки, яка різниця між професійним та побутовим класом електроінструменту? Відповідь одна – електроінструмент варто купувати виключно з урахуванням конкретних потреб. Якщо ви не професійний будівельник чи майстер – варто придивитися до середнього та початкового класу інструменту та використовувати його в умовах, передбачених та рекомендованих виробником. Якщо ви плануєте освоїти професію будівельника, укомплектувати бригаду майстрів або попереду у вас тривале будівництво об’єкта власноруч, радимо придивитися до преміального, якісного інструменту професійного класу.

Как легко определиться с выбором электроинструмента

Що рекомендують продавці? Звісно, магазинам недоцільно робити ставку на певний клас електроінструменту чи конкретного виробника, цим виключаючи можливість задоволення потреб тих чи інших категорій покупців. Наприклад в інтернет магазині Механіка є пропозиції будівельного інструменту на будь-який бюджет і призначення, а також різних виробників.

Робіть свій вибір свідомо! Вдалих покупок!

Залишити відповідь