Всього:  0.00
Всього:  0.00

умови використання сайту

Умови використання сайту mechanika.in.ua

Будь-ласка, перед початком роботи з сайтом, уважно прочитайте ці умови використання сайту mechanika.in.ua.

Використання Вами цього сайту означає, що Ви приймаєте нижченаведені умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь-ласка, не використовуйте  сайт.

Сайт mechanika.in.ua дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання. При цьому виключно дотримуватися умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Матеріали та послуги Сайту надаються «як є» без жодних гарантій. 

mechanika.in.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Власник сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, mechanika.in.ua не зобов’язана оновлювати їх.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви створюєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтесь повідомити нам про це.

Коментарі та повідомлення на сайті:

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є: 

  • незаконним 
  • шкідливим 
  • загрозливим 
  • наклепницьким 
  • суперечить моральним нормам 
  • порушує авторські права 
  • пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками 
  • містить образи на адресу конкретних осіб або організацій
  • будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України

Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення mechanika.in.ua може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. 

mechanika.in.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Захист персональних даних:

Ми з повагою і відповідальністю ставимося до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Користуючись Сайтом, Ви даєте згоду на збір і використання певної інформації про себе, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки. 
Крім того, Ви даєте згоду на використання, передачу, обробку та збереження інформації, пов’язану з вашою реєстрацією як користувача Сайту, з метою надання відповідних послуг.
Ми здійснюємо збір тільки тієї персональної інформації, яку ви надаєте добровільно, включаючи як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса, електронна адреса, номер телефону, так і технічні дані – файли cookies, інформацію про з’єднання і системну інформацію.
Користувач Сайту погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних адміністрації сайту. Власник Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Власник сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або інших результатів використання цього сайту. Інформація, матеріали або послуги, що надаються на Сайті, не можуть служити підставою для відповідальності власника сайту. Юридична відповідальність виникає виключно на підставі гарантії, контракту, судового рішення або іншого правового документа і незалежно від того, чи був власник сайту попереджений про можливість подібного збитку. 

Вищевказані умови поширюються на будь-які сайти, посилання на які розміщені на інтернет-сайті http://mechanika.in.ua.  

Матеріали і послуги цього Сайту надаються без будь-яких гарантій, в тому числі без гарантії придатності для продажу, придатності для конкретної мети. Якщо в результаті використання Вами матеріалів, інформації або послуг з цього сайту виникне необхідність в обслуговуванні, ремонті або виправленні обладнання або даних, Ви берете на себе всі супутні витрати. 

Всі зобов’язання, які виникають щодо продукції розміщеної на Сайті, визначаються виключно угодами, на підставі яких вони надаються. Інформація з цього Сайту не може бути витлумачена як скасовує або змінює такі угоди.