Всього:  0.00
Всього:  0.00

Відгуки про магазин Механіка

Відгуки про магазин Механіка

Ми дуже цінуємо кожну думку, яку ви висловлюєте про нашу роботу, залишаючи будь-які відгуки про магазин Механіка або про товари на сайті.

9.6/10

Саме тому ми підійшли до цього максимально прозоро – надаємо вам можливість переглянути думку реальних покупців на мапі Google, в профілі магазину Механіка.

Чому саме такий формат?

  1. Відгуки неможливо видалити. Сервіс Coogle Maps висвітлює думку кожного покупця, без можливості її приховати або видалити зі сторони власника магазину. Тому ви будете впевнені в правдивості кожної думки та бачити як позитивні, так і негативні відгуки, якщо такі є.
  2. Відгуки мають рейтинги. Якщо комусь подобається відгук про магазин та думка покупця співпадає з вашою власною, ви можете вподобати присутній відгук і він тим самим буде набирати популярність. Таким чином, навіть негативні відгуки можуть буди топовими серед інших. І людям легко одразу зрозуміти загальну думку більшості.
  3. Відгуки на сайті – 100% реальних людей, з їх власних акаунтів. Що, на відміну від відгуків на сторінці сайту, викликає максимальну довіру у користувачів. 
  4. Відгуки як онлайн покупців, так і відвідувачів. Якщо ви хочете розглянути товар у фізичному магазині Механіка на Закревського перед покупкою,  ви можете знайти відгуки реальних відвідувачів магазину та дізнатися іх думку щодо асортименту, наявності товару, складності під’їзду до магазину або наявності паркування. 

Тому, для ознайомлення із загальною думкою покупців щодо роботи магазину Механіка, просимо вас перейти на профіль магазину Механіка на Google Maps: