Всього:  0.00
Всього:  0.00

Про компанію mechanika

Про магазин інструментів та обладнання Механіка

mechanika – магазин будівельного інструменту, садового обладнання та господарчих товарів для дому в Деснянському районі міста Києва, а також інтернет магазин mechanika.in.ua.

Тепер купити інструмент на лівому березі Києва стало ще простіше!

Наша команда здійснює все можливе, щоб забезпечити для вас наявність якісного та оригінального інструменту на Троєщині, за прийнятними цінами, та слідує наступним критеріям у роботі:

– індивідуальний підхід;
– лояльність
– пропозиції на будь-який бюджет;

Тільки перевірені бренди: ми співпрацюємо напряму з виробниками, що працюють на українському та європейських ринках вже багато років. Серед товарів, присутніх в магазині або на сайті, ви можете знайти бренди  IntertoolSoudalYatoSthorVorelStanleyBlack+DackerAEGEinhell, DeWalt та інші. Тому ми впевнені в якості та надійності Товару.

Формат магазину: ви можете здійснити покупку як безпосередньо в фізичному магазині, так і онлайн на сайті mechanika.in.uaЗабрати замовлений товар у відділенні Нової Пошти або самовивозом з магазину. При цьому, також, вибрати зручний для вас спосіб оплати – готівкою або картою.
Розташування: ми знаходимося першій лінії одноъ з головних дорожніх артерій Деснянського району міста Києва, за адресою, вулиця Закревського, 61/2 (ТРЦ ZakrevSky). Зручна парковка для автомобілів та зупинка громадського транспорту в 50 метрах від магазину.
Більше тисячі найменувань товару в магазині на Троещині та ще більше на сайті mechanika.in.ua. Ми невпинно набираємо оберти, поновлюємо асортимент, додаємо нових постачальників та виробників, а також постійно наповнюємо інтернет магазин.

Наші переваги:

В нашому магазині ви отримаєте професійну консультацію та рекомендації досвідчених спеціалістів. Ніяких зайнятих консультантів. Ніяких “куплених” продавців та представників брендів. Ніякої недомовленості щодо якості та надійності.

Лише реальні відгуки та правдиві рекомендації. Дізнайтеся іще більше про магазин інструментів та обладнання Механіка – на локації магазину в Googl Maps ви можете почитати відгуки задоволених клієнтів про магазин та придбані товари.
Переконайтеся самі і, тоді, все буде mechanika!

X