Всього:  0.00
Всього:  0.00

Про компанію mechanika

Про компанію mechanika

Розповідь про компанію mechanika, слід розпочати зі складного для всього світу 2020 року. Саме тоді ми розпочали свою діяльність, відкривши офлайн магазин будівельного інструменту в Києві, торговою площею біля 50 м2. Пропрацювавши  в штатному режимі всього 17 днів, були змушені зачинити двері на період першого в Україні карантину, запровадженого через глобальну пандемію корона вірусу Covid 19. Як і більшість офлайн мереж, в тей період, ми швидко зрозуміли важливість роботи в онлайні та, в рекордні строки, запустили інтернет-магазин www.mechanika.in.ua. Це дало можливість продажу товарів з магазину, через онлайн замовлення. 

Далі робота продовжувалася в нестабільних умовах карантинних обмежень, вібувся переїзд фізичного магазину на поточну адресу, ставка на онлайн продажі та … війна 2022 року.

Незважаючі на тяжкі для України часи, ми не припинили діяльність, а продовжили розвиток. Кількість постачальників зросла від декількох, до майже всіх, працюючих на ринку України імпортерів та дистриб’юторів (детальніше про бренди тут). Кількість товарів на сайті інтернет-магазину вже наближається до 20 тисяч. Ми не зачинили фізичну точку видачі та продовжили нарощувати об’єми, навіть у воєнний період.

На сьогодні mechanika – це інтернет магазин будівельного інструменту, автомобільного інструменту, садового обладнання, витратних матеріалів та господарчих товарів для дому. Працює фізична точка видачі замовлень з шоурумом, в Деснянському районі міста Києва, на Троєщині.

Запущений партнерський проект tool point, що працює в направленні прокату (оренди) будівельного інструменту.

Наша мета – забезпечити фактичну наявність якісного та оригінального інструменту в Києві, зокрема на Троєщині, за прийнятними цінами. Наша команда слідує наступним критеріям у роботі:

– індивідуальний підхід;
– лояльність
– пропозиції на будь-який бюджет;

Однією із головних переваг mechanika, на відміну від інших інтернет-магазинів, є наявність фізичного шоуруму. Ви можете здійснити покупку онлайн, на сайті mechanika.in.ua та, в точці видачі, фізично переконатись у відповідності замовленого товару заявленим на сайті характеристиками та зовнішньому вигляду. Для регіональних клієнтів ми з радістю запропонуємо відправку товару Новою Поштою, без жодної передплати.

Ми знаходимося першій лінії однієї з головних дорожніх артерій Деснянського району міста Києва, за адресою, вулиця Закревського, 61/2 (ТРЦ ZakrevSky). Зручна парковка для автомобілів та зупинка громадського транспорту в 50 метрах від магазину.

В нашому магазині ви отримаєте професійну консультацію та рекомендації досвідчених спеціалістів. Ніяких зайнятих консультантів. Ніяких “куплених” продавців та представників брендів. Ніякої недомовленості щодо якості та надійності.

Лише реальні відгуки та правдиві рекомендації. Дізнайтеся іще більше про компанію mechanika – на локації магазину в Googl Maps ви можете почитати відгуки задоволених клієнтів про магазин та придбані товари.
Переконайтеся самі і, тоді, все буде mechanika!