Шановні покупці! Продовжуючи активно працювати на економічному фронті України, ми вирішили збільшити лояльність до покупців та запровадили безкоштовну доставку товарів Новою Поштою (оплата за рахунок відправника) на замовлення від 1000 грн.

УМОВИ АКЦІЇ:

- Яка мінімальна сума замовлення ля безкоштовної доставки?
  - Мінімальна сума становить від 1000 грн (тобто якщо вартість товару 999 грн, безкоштовна доставка автоматично не підтягнеться).

- Чи є обмеження по вазі?
 - Так, безкоштовна відправка здійснюється лише товарів, що займають одне вантажне місце, об'ємна вага яких не перевищує 30 кг та відправляється лише зі звичайних (не вантажних) відділень Нової Пошти (до 30 кг).

- Чи є обмеження по габаритам?
 - Так, безкоштовна відправка здійснюється лише товару, що займає одне вантажне місце, жодна зі сторін якого не перевищує 120 см та відправляється лише зі звичайних (не вантажних) відділень Нової Пошти (до 30 кг).

Акція не розповсюджуєтсья на відправку електрогенераторів, мотоблоків, культиваторів, компресорів та іншої габаритної техніки.

- Чи розповсюджується акція на адресну доставку?
 - Ні, доставка за рахунок відправника можлива лише за методом доставки "відділення-відділення".

- Чи є обмеження бо брендам, які беруть участь в акції?
   - Немає.

- Чи розповсюджується дія акції на юридичних осіб?
   - Ні, акція лише для фізичних осіб.

- Якщо замовлення зі зворотним платежем (оплата за товар на відділенні Нової Пошти), хто платить комісію НП та за зворотну відправку коштів?
  - Всі інші платежі, окрім вартості самої доставки, залишаються за отримувачем.