Розповідь про компанію mechanika, слід розпочати зі складного для всього світу 2020 року. Саме тоді ми розпочали свою діяльність, відкривши офлайн магазин будівельного інструменту в Києві, торговою площею біля 50 м2. Пропрацювавши  в штатному режимі всього 17 днів, були змушені зачинити двері на період першого в Україні карантину, запровадженого через глобальну пандемію корона вірусу Covid 19. Як і більшість офлайн мереж, в тей період, ми швидко зрозуміли важливість роботи в онлайні та, в рекордні строки, запустили інтернет-магазин www.mechanika.in.ua. Це дало можливість продажу товарів з магазину, через онлайн замовлення. 

Далі робота продовжувалася в нестабільних умовах карантинних обмежень, відбувся переїзд фізичного магазину на іншу адресу, ставка на онлайн продажі та … війна 2022 року.

Незважаючі на тяжкі для України часи, ми не припинили діяльність, а продовжили розвиток. Кількість постачальників зросла від декількох, до майже всіх, працюючих на ринку України імпортерів та дистриб’юторів (детальніше про бренди тут). Кількість товарів на сайті інтернет-магазину вже наближається до 20 тисяч. 

На початку 2023 року, у зв’язку з нестабільною ситуацією з електропостачанням в Україні, неможливістю працювати під час численних повітряних тривог та, головне, через переважаючу більшість замовлень через інтернет магазин, було прийнято рішення закрити фізичну точку видачі та повністю перейти на онлайн торгівлю. 

На сьогодні mechanika – це інтернет магазин будівельного інструменту, автомобільного інструменту, садового обладнання, витратних матеріалів та господарчих товарів для дому. Відправка здійснюється в будь-який регіон України, де є представництво поштової служби, окрім тимчасово окупованих територій. Детальніше про умови оплати та доставки тут.

Про компанію mechanika

Наша команда слідує наступним критеріям у роботі:

– індивідуальний підхід;
– лояльність
– пропозиції на будь-який бюджет;

Лише реальні відгуки та правдиві рекомендації. Дізнайтеся іще більше про компанію mechanika – на локації магазину в Googl Maps ви можете почитати відгуки задоволених клієнтів про магазин та придбані товари.
Переконайтеся самі і, тоді, все буде mechanika!