Від невеличкої господарчо-будівельної торгової точки до провідного інтернет-магазину інструментів в Україні!

Розповідь про компанію mechanika, слід розпочати зі складного для всього світу 2020 року. Саме тоді ми розпочали свою діяльність, відкривши в березні офлайн магазин будівельного інструменту в Києві, торговою площею біля 50 м2. Пропрацювавши  в штатному режимі всього 17 днів, були змушені зачинити двері на період першого в Україні карантину, запровадженого через глобальну пандемію корона вірусу Covid 19. Як і більшість офлайн мереж, в тей період, ми швидко зрозуміли важливість роботи в онлайні та, в рекордні строки, запустили інтернет-магазин www.mechanika.in.ua. Це дало можливість продажу товарів з магазину, через онлайн замовлення. 

Далі робота продовжувалася в нестабільних умовах карантинних обмежень, відбувся переїзд фізичного магазину на іншу адресу, ставка на онлайн продажі та … війна 2022 року.

Незважаючі на тяжкі для України часи, ми не припинили діяльність, а продовжили розвиток. Кількість постачальників зросла від декількох, до майже всіх, працюючих на ринку України імпортерів та дистриб’юторів (детальніше про бренди тут). Кількість товарів на сайті інтернет-магазину вже наближається до 20 тисяч. 

На початку 2023 року, у зв’язку з нестабільною ситуацією з електропостачанням в Україні, неможливістю працювати під час численних повітряних тривог та, головне, через переважаючу більшість замовлень через інтернет магазин, було прийнято рішення закрити фізичну точку видачі та повністю перейти на онлайн торгівлю. 

На сьогодні компанія mechanika – це інтернет магазин будівельного інструменту, автомобільного інструменту, садового обладнання, витратних матеріалів та господарчих товарів для дому. Відправка здійснюється в будь-який регіон України, де є представництво поштової служби, окрім тимчасово окупованих територій. Детальніше про умови оплати та доставки тут.

Про компанію mechanika

Наша мета та плани на майбутнє

Активно підтримуючи відбудову країни (відправка замовлень в східні та найбільш постраждалі регіони відбувається за наш рахунок) ми віримо в Перемогу та бачимо тільки світле майбутнє України. Вся команда інтернет-магазину має на меті стати найближчим помічником всім, хто перший раз збирається взяти в руки інструмент та надійним і сталим партнером тим, для кого будівництво та ремонт - справа життя.

Ми навмисно не розмножуємо на сайті подібні між собою торгові марки, а ретельно відбираємо постачальників. Адже наша ціль - оперативно запропонувати покупцям саме те рішення, яке їм необхідно саме зараз та вмить вирішить робочу задачу. Тому в асортименті магазину майже відсутні дублюючі один одного товари, які відрізняються тільки назвою. 

Ми намагаемося щоб сайт mechanika.in.ua не сприймався як один магазин з тисячі подібних, ми прагнемо щоб він асоціювався з вирішенням ваших будівельних, господарських та суміжних ним задач. Ми хочемо щоб про нас казали - подивись на сайті Механіка, там має бути. Люди - найбільша цінність. І це те, що ми будемо завди бачити в наших покупцях. Не клієнтів, а, саме Людей. З вірою в Перемогу України, команда mechanika.in.ua.