Надійний компресор для коліс автомобіля є одним із важливих аксесуарів, який може зберегти ваш час та забезпечити безпеку на дорозі. Завдяки компресору ви можете швидко та легко підкачати колеса, уникнувши небажаних аварій та неприємностей під час подорожей. Проте, перед тим як придбати автомобільний компресор, важливо розуміти ключові аспекти та критерії вибору, щоб зробити правильний вибір, який відповідає вашим потребам. В статті інтернет-магазину mechanika, ми розглянемо детальніше, на що звертати увагу при обиранні надійного компресора для вашого автомобіля.

Автомобільний компресор для накачування коліс фото

Поради щодо вибору автомобільного компресора

1. Визначтеся з типом компресора. Перш за все, визначте, який тип компресора вам необхідний. Портативні компресори є зручними для подорожей, вони легкі та можуть працювати від вбудованого в них акумулятора або під'єднуватись до штатної батареї вашого автомобіля, напряму або через "прикурювач". Пневматичні компресори, що працюють від електромережі, здатні підкачувати колеса швидше, але вони більш габаритні та маломобільні. Залежно від ваших потреб та типу автомобіля, оберіть відповідний тип компресора.

2. Враховуйте потужність та максимальний тиск компресора. Потужність (продуктивність) компресора визначається об'ємом повітря, який він здатен подати за одиницю часу. Наприклад пристрої з двома циліндрами будуть більш продуктивними, ніж одноциліндрові моделі. 

Тиск же вимірюється в PSI (фунтах на квадратний дюйм) або барах (бар). Зазвичай, потужність від 30 PSI до 40 PSI вважається достатньою для більшості автомобілів.

3. Зверніть увагу на додаткові функції. Деякі компресори мають додаткові корисні функції, які роблять їх більш зручними у використанні. Наприклад, дисплей для відображення тиску, автоматичне вимикання при досягненні заданого тиску, світлодіодне підсвічування для роботи вночі та здатність накачувати інші надувні пристосування - матраси, меблі, басейни, тощо.

4. Зверніть увагу на портативність та зручність використання. Приділіть увагу розміру та вазі компресора, особливо якщо ви плануєте брати його з собою у подорожі. Портативні компресори зручно возити у багажнику автомобіля. Також переконайтеся, що в комплекті є зручна ручка для перенесення, а шнур живлення або має достатню довжину для досягнення всіх коліс.

Висновок

Обираючи надійний компресор для коліс вашого автомобіля, враховуйте тип компресора, його потужність та додаткові функції. Також зверніть увагу на портативність та зручність використання, щоб забезпечити комфорт та безпеку під час користування. Дотримуючись цих порад, ви зможете обрати ідеальний компресор для вашого автомобіля, який буде готовий допомогти у будь-якій ситуації на дорозі.