Все життя - рух. Ми переміщаємося з місця на місце в залежності від життєвих обставин, по мірі зміні діяльності, по мірі того як стаємо більш дорослими, створюємо сім'ю та інших. А супроводжують нас наші побутові речі, предмети інтер'єру та інші цінні та необхідні для життя речі. Крім того багато господарських та побутових справ передбачають транспортування, релокацію та переміщення всіляких вантажів, чи-то будівельних матеріалів, побутової техніки, меблів, тощо. Далі в статті ми розповімо про інструменти та пристосування для полегшення вантажних робіт.

Як легко переміщати меблі

Незначна зміна інтер'єру може набагато змінити загальний вигляд приміщення, покращити його функціональне призначення та раціонально використовувати площу. Але, зазвичай, такі предмети інтер'жру як дивани та корпусні меблі мають значну вагу, що сукладнює їх підняття та переміщення. На щастя є інструменти, що можуть допомогти в цій справі та полегити її виконнаня.

Набір для переміщення меблів YATO YT-37490, 300 кг, 5 од фото
Набір для переміщення меблів YATO YT-37490, 300 кг, 5 од

Набір призначений для перемещення великих предметів, що не мають коліщаток або роликів. Складаєтсья з підставок та важеля, для підняття вантажу. Такий комплект допоможе впоратись з перестановкою меблів вдома навіть однією людиною! Достатньо помістити громіздкий диван чи шкаф на підставки та перекотити предмет на нове місце.

Ремені на передпліччя для перенесення меблів YATO YT-74260, 280х8 см, 2 шт фото
Ремені для вантажників для перенесення габартиних предметів

Представляють собою високоміцні текстильні паски, що підкладаються під предмети та утримуються плечами або спиною вантажника. Такий спосіб розвантажує руки та розподіляє навантаження на більш сильні м'язи людини - спину та плечі. Крім того такий спосіб перенесення набагато безпечніший, адже знижується ризик придавлення пальців рук або травмування інших сатин тіла, особливо спинно-поперекового відділу.

Чим легше переносити плитні матеріали?

Для перерміщення всіляких плитних матеріалів, накшталт гіпсокартонних листів, OSB плит, тяжких ДСП плит та подібних, використовуються спеціальні ручки:

Ручка для перенесення гіпсокартонних плит YATO YT-37440, 2 шт.
Ручка для перенесення гіпсокартонних плит YATO YT-37440, 2 шт.

Вони мають спеціальни штирі, що затискають плиту між собою, звільнюючи пальці рук вантажника від незручного утримання предмету. А зручна ергономічна рукоятка дозволяє надійно вхопити предмет, без ризику його вислизання.

Для виробничих цехів чи торгових організацій, що постійно мають справу з плитами та мають необхідність їх часто переміщати, рекомендуємо спеціальні візки для листів та плит:

Візок для переміщення плитних матеріалів YATO YT-37430, до 900 кг фото
Візок для переміщення плитних матеріалів YATO YT-37430, до 900 кг

Кліщі для захвату будівельних матеріалів

Для мастрів-будівельників, що працюють на дорогах, будівельних майданчиках, окремих об'єктах буідвництва, пропонуються всілякі кліщі різної форми, що призначені для переміщення різних видів будівельних матеріалів - бордюрів, бруківки, блоків, тощо. Вони дозволяють переміщати навіть тяжкі бетонні елементи, без використання спеціальної техніки.

Захват поперечний для бордюрів та бруківки VOREL, ширина до 42 см
Захват поперечний для бордюрів та бруківки VOREL, ширина до 42 см

Висновок

Отже, як ми бачимо - немає нічого неможливого! І навіть такі, здавалося б, непосильні задачі, можуть бути зроблені достатньо легко, якщо під рукою спеціальні інструменти. Не бійтеся важкої роботи, робіть її легко з правильними пристосуваннями. А якщо не знайшли в списку рішення для вашої конкретної задачі, скоріше дзвоніть нам, ми спробуємо вам допомогти. Працюйте легко разом з інтернет-магазином mechanika.