Системні або модульні ящики для інструментів - це спеціально розроблені контейнери, кейси та органайзери, що призначені для зберігання та транспортування різноманітного інструменту, витратних матеріалів, аксесуарів та додаткової оснастки. Такі інструментальні ящики отримали назву "системні" або "модульні" через свою особливу конструкцію, яка дозволяє комбінувати та з'єднувати їх між собою, за допомогою спеціальних механізмів та однакового виду кріплення на кожній одиниці. 

Система з трьох інструментальних ящиків на колесах YATO YT-09161, 585x425x810 мм фото
Приклад системи бокових кріплень модульних ящиків YATO

Переваги модульних ящиків для інструментів

1. Збірна система. Їх конструкція дозволяє поєднувати різні модулі та ящики в одну компактну систему. Це дозволяє легко організувати та зберігати різні типи інструментів і аксесуарів в одному місці. Така особливість дає змогу сторювати індивідуальні системи, в залежності від професії майстра. Адже у кожного спецаліста свій набір інструментів та обладнання, які мають різні розміри та потребують різну кількість оснастки.

2. Міцність і надійність. Системні інструментальні ящики виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як пластик, поліпропілен, нейлон та метал, що надає їм стійкість до механічних пошкоджень та зносу. Дейкі моделі кейсів мають ущільнюючі прокладки, які зберігають герметичність всередині боксу (дивитись герметичні бокси в наявності).

Ящик для інструменту герметичний YATO 406х330х174 мм фото
Гумова прокладка по периметру герметичного ящика

3. Легкість транспортування. Системні ящики, зазвичай, мають базовий ящик на колесах, на який надбудовуються інші модулі. Такий ящик має два транспортувальних колеса та висувну алюмінієву ручку, що дозволяє легко транспортувати всю систему з місця на місце.

Візок інструментальний системний на колесах з додатковим ящиком YATO YT-09162, 585x425x645 мм фото
Візок інструментальний системний на колесах з додатковим ящиком YATO YT-09162, 585x425x645 мм

4. Організація внутрішнього простору. Модульні ящики часто оснащені різними відділеннями, лотками та кишенями для організації інструменту. Перегородки легко висуваються та по-різному встановлюються в спеціальні пази. Це допомагає формувати внутрішній простір, згідно ваших потреб та зберігати інструменти впорядковано та легко їх знаходити.

5. Забезпечення безпеки. Деякі моделі системних ящиків можуть бути оснащені замками та можливістю закривати кришки, що допомагає захистити інструменти від крадіжки або несанкціонованого доступу. Це особливо актуально у великих бригадах.

6. Системність і розширення. З появою нових моделей кейсів, виробники оснащують їх уніфікованим кріпленням, яке підходить до попередньо випущених систем. Це дає можливість додавати нові модулі до будь-якої існуючої системи, збільшувати обсяг зберігання і адаптувати систему до змінних потреб користувача.

Системні ящики для інструментів широко використовуються в будівництві, ремонті, автосервісах та інших галузях, де потрібно організовувати та зберігати інструменти і аксесуари ефективно і зручно.