З будівництвом та ремонтом завжди пов'язані різні виклики. Що ж забезпечує успішне виконання різного роду проектів? Так, правильні інструменти! Незалежно від того, чи ви професійний будівельник, досвідчений майстер чи просто домогосподар, існує певний перелік інструментів, які вважаються основними та є запорукою гарного результату ремонтних робіт. Вони не тільки зекономлять ваш час і зусилля, але і допоможуть досягти високої якості та точності в роботі.

В статті інтернет-магазину mechanika ми представляємо вам власний Топ-5 будівельних інструментів усіх часів, які, на наш розсуд, мають бути в арсеналі кожного майстра та домогосподара. Це наш суб'єктивний погляд на, здавалося б, очевидні речі. Звісно, у кожного буде своя думка і ми не претендуємо на сприйняття нашої інформації як остаточної та такої, що не підлягає коригуванню. Адже досвід у кожного свій та думка може бути основана виключно на ньому. Тому нижче ми наводимо власний список з основних електроінструментів.

Основні електроінструменти для будівельних та ремонтних робіт

1. Шуруповерт.

Акумуляторний шуруповерт AEG фото

Акумуляторний шуруповерт - це перший і найважливіший інструмент у колекції будь-якого майстра. Він дозволяє швидко та легко закручувати та відкручувати шурупи, забезпечуючи швидке збирання меблів, установку полиць, а також проводити інші будівельні, ремонтні та монтажні роботи. Варіант бездротового шуруповерта дозволяє зручно працювати навіть на великій відстані від джерела живлення. Це такий собі символ справжнього господаря та негласне правило - у будь-якого справжнього чоловіка має бути в господарстві шуруповерт. Не дивно, що ця позиція часто розглядаєтсья жінками як подарунок для свого чоловіка.

2. Кутова шліфувальна машина - болгарка.

Болгарка Ryobi фото

Болгарка - це потужний інструмент для різання, шліфування та обробки різних матеріалів, таких як метал, камінь і бетон. Вона стала невід'ємним помічником у будівельних та оздоблювальних роботах. Завдяки різноманітним дискам, болгарка дозволяє виконувати різноманітні завдання з високою точністю та швидкістю (що можна робити болкаркою ми розглядали в окремій статті).

3. Перфоратор.

Електроперфоратор фото

Перфоратор - це незамінний інструмент для буріння отворів у твердих матеріалах, таких як бетон, цегла та камінь. Він поєднує в собі функції звичайного дриля та додаткового удару, що дозволяє працювати з особливо твердими поверхнями. Перфоратор допомагає значно збільшити продуктивність та швидкість виконання робіт. Монтаж та навішування конструкцій або елементів інтер'єру вдома або на будівельному об'єкті майже неможливий без цього виду інструменту. Також широко використовується для свердління отворів для розеток або штробління канавок під час електромонтажних або сантехнічних робіт.

4. Електроблобзик.

Електролобзик фото

Електричний лобзик - це інструмент для прямолінійного та криволінійного різання дерева, пластику та інших матеріалів. Він дозволяє вирізати складні форми та виконувати різноманітні завдання з обробки матеріалів. Електроблобзик дає можливість досягати високої точності різання, що робить його незамінним інструментом для будівельних проектів. Знайшов дуже широке використання під час укладання підлогових покриттів - ламінату, дошки, тощо. Також є одним із основних інструментів для майстрів з виготовлення та встановлення меблів - підрізання кухонних стільниць, фігурної підрізки плитних матеріалів, тощо.

5. Ручна циркулярна пила.

Ручна циркулярна пила фото

Ручна циркулярка - це потужний інструмент для прямого різання дерева та деревоподібних матеріалів. Вона забезпечує швидке та точне поздовжнє різання завдяки своїй потужності та високій швидкості обертання диска. Ручна циркулярна пила є важливим інструментом для будь-якого майстра, який займається будівництвом та ремонтом. Широко використовується для розкрою плитних матеріалів - OSB плит, ДСП, ДВП та інших.

* Ми довго вагалися з вибором інструменту для п'ятого пункту та вибирали між паркеткою та деякими видами шліфмашин. Зрештою зупинились на пилці, адже шліфувальні машини, на наш погляд, більше для оздоблювальних робіт, які вже є завершальним етапом. Але вони, по праву, можуть сміливо розділити п'яте місце з ручними пилками.

Заключення

Ці п'ять незамінних будівельних інструментів є основою для будь-якого майстра чи домогосподара. Вони дозволяють зручно та ефективно виконувати поставлені задачі під час ремонту квартири, офісу або приміщення, будівництва будинку або гаража та інших видах будівельних робіт. Маючи ці інструменти у своєму арсеналі, ви зможете швидко та професійно виконувати будь-які завдання та реалізовувати свої будівельні проекти без зайвих зусиль.