Осінь - перехідний період та сезон підготовки до холодної пори року. Восени погодні умови змінюються, викликаючи потребу підлаштування власного побуту під вологу та холодну погоду. І не тільки побуту, а й території власного подвір'я, автомобілів, техніки та помешкань. Все потребує адаптації до інших темепартурних умов. Тому в хід ідуть сезонні інструменти, які, зазвичай, використовуються частіше саме в цю пору року. Інтернет-магазин mechanika представляє свій ТОП 5 інструментів, які особливо актуальні восени 2023 року.

Які інструменти найчастіше використовуються восени

1. Інструменти для прибирання опалого листя. Ми навмисно не конкертизували перший пункт, бо кожен віддає перевагу різному інструменту для прибирання листя. Найпоширеніший та самий бюджетний, звичайно, всім знайомі віялові граблі

Граблі віялові пластикові з алюмінієвим тримачем Cellfast ENERGO, ширина 43 см, загальна довжина 177 см, 0.8 кг фото

Це простий та доступний інструмент, який став обов'язковим приладдям міських комунальних служб та зайняв почесне місце в арсеналі кожного господаря, власника заміського будинку або дачі. І не дивно, адже, маючи невелику вартість, граблі служать багато років та сумлінно виконують свою роботу. Серед моделей, представлених в нашому інтернет-магазині, пропонуються як віялові граблі з металевими прутами, так і з пластиковими або нейлоновими. Для вашого вибору варіанти з різною кількістю зубів, варіативною робочою шириною, моделі з наявністю або відсутністю тримача, різного матеріалу тримача, тощо.

Більш просунутим способом збору листя є використання повітродувів для листя або садових пилососів. Це садове обладнання, яке значно полегшує процес прибирання листя та сміття, мінімізуючи зусилля збоку користувача. 

Повітродув-пилосмок садовий з подрібнювачем 3000 Вт RYOBI RBV3000CSV, 14 м3/хв, 375 км/год фото

Пропонуються мережеві або акумуляторні варіанти та комбіновані моделі, що працюють як на видування повітря, так і в режимі пилосмоку. Також дуже ефективні моедлі з подрібнювачами, що значно зменшують об'єм листя, яке збирається в мішок. Садові повітродуви - більш дорогий варіант інструментів для прибирання листя, але, зважаючи на його ефективність та високу швидкість робіт, повністю виправдовують свою вартість.

2. Пістолети для піни та герметиків. Кількість замовлень на цей вид інструменту для оздоблення та монтажу зростає саме в осінній період, адже, з наступанням холодів, люди утеплюють будинки, встановлюючи нові вікна або герметизують існуючі. 

Пістолет для монтажної піни фото
Пістолет для монтажної піни YATO YT-6745

Використання пістолетів значно економить витрату монтажної піни та дозволяє виконувати роботу по її нанесенню більш акуратно (рекомендуємо почитати нашу статтю чи можна залишати пістолет з балоном піни). Окрім утеплення та монтажу вікон, пістолети для піни, також, акутальні восени, через активні роботи по закінченню будівництва приміщень з газобетону та піноблоку, які скріплюються полуретановими піно-клеями. Люди максимально завершують будівельні роботи по зведенню стін, щоб, з наступанням холодів, перейти до робіт всередині приміщень.

3. Присоски для монтажу скла та плитки. Осінь - найбільш активний сезон для монтажників металопластикових вікон в Україні. Тому і попит на присоски для скла дуже великий саме в цей час. 

Присоска для скла фото

Цей інструмент значно полегшує процес встановлення склопакета в раму та робить роботу більш безпечною. Окрім використання присосок у якості тримача для скла, вони знайшли широке використання у плиточників, для перенесення та під час укладання кахельної плитки.

4. Інструменти для демонтажу автомобільних коліс. Всі власники автомобілів знають, що осінь - перехідна пора, для зміни літньої гуми на зимню. Тому зростає попит на акумуляторні гайковерти, для відкручування коліс автомобіля. 

Гайковерт ударний акумуляторний YATO YT-82804, 1/2", 18В, 2Аг, 300Нм фото
Гайковерт ударний акумуляторний YATO YT-82804, 1/2", 18В, 2Аг, 300Нм

Додатковими товарами, які власники автомобілів купляють для заміни літньої гуми власними руками, це автомобільні домкрати та торцеві головки, без яких робота була б неможливою.

Ударні головки для литих дисків фото
Головки ударні для легкосплавних дисків подовжені YATO YT-10563, 1/2", 17-19-21, 150 мм, 6 од.

5. Робочий одяг та перчатки. Як в автомобілі літня гума змінюється на зимову, так і люди змінюють легкий літній одяг та взуття на те, що відповідає сезону та дозволяє комфортно працювати навіть у вологу погоду.

Черевики робочі категорії захисту S3 YATO YT-80802, розмір 47 фото
Черевики робочі категорії захисту S3 YATO YT-80799, розмір 44

Вищенаведений список - це наша суб'єктивна оцінка категорії товарів, які найбільше вибирають користувачі в інтернет-магазині mechanika. Його можна значно розширити, наприклад, додавши дуже актуальні, в цей період, осушувачі повітря, зарядки для автомобільних акумуляторів та, зважаючи на сумний досвід 2022 року, інвертори та електрогенератори. Але ми вирішили зупинити свій вибір саме на тих п'яти категоріях, які вказали вище. Гарної та теплої осені від сайту mechanika.in.ua.