Перед кожним керівником, бригадиром, виконробом або начальником відділу постачання виникало питання про укомплектування своїх працівників усім необхідним обладнанням, інструментами та матеріалами. Вони потрібні для оперативного, якісного та надійного, а, головне, комфортного виконання поставлених завдань з ремонту та будівництва. І одним із головних критеріїв вибору компанії, яка задовольнить такий запит, є забезпечення робочих бригад під ключ. Від засобів індивідуального захисту до будівельного обладнання, в одному місці. На щастя, наша компанія чудово спеціалізується на таких питаннях.

Забезпечення робочих бригад під ключ

Механіка – все в одному місці

Магазин Механіка допоможе забезпечити робочу бригаду всім, що потрібно для їх роботи. У нас є досвід забезпечення інструментом монтажників сонячних електростанцій (СЕС), робітників на виробництві металоконструкцій, бригад з комплексного ремонту квартир та офісів, утеплення фасадів, а також механіків автомобільних сервісів. І хоча конкретний перелік матеріальних цінностей залежить від роду діяльності компанії, в більшості випадків він зводиться до основного списку, який включає:

1. Робочий одяг. Це чи не основний і головний пункт, який відповідає за комфорт та безпеку працівників. Іншою важливою перевагою цієї категорії є іміджева складова. Адже замовник, на об'єкт якого приїде бригада у правильному робочому екіпіруванні, завжди буде впевнений у професіоналізмі співробітників та надійності компанії. Категорія робочого одягу включає, але не обмежується: верхнім одягом – комбінезони, напівкомбінезони, штани, куртки та інші елементи; взуття – черевики робітники, у тому числі із захистом передньої частини, утеплені, напіввідкриті та інші. Рукавички робочі – трикотажні повсякденні та утеплені, масло- та бензостійкі, зварювальні краги та інші види; будівельні жилети, пояси, фартухи, кобури та навісні кишені.

2. Засоби індивідуального захисту – каски захисні, наколінники, окуляри (відкриті, закриті, затемнені або з діоптріями), протишумні навушники, маски зварювальні, жилети сигнальні, страхувальні жилети для висотних робіт, включаючи карабіни та амортизаційні троси.

3. Допоміжні елементи для носіння вантажів: ремені для перенесення вантажів, ручки та підйомні педалі для перенесення плитних матеріалів (наприклад гіпсокартону, OSB плит, ДСП), гаки та кліщі для захоплення колод та бордюрів, кліщі для перенесення газобетонних або блоків з спіненого бетону та ін.

4. І, звичайно ж, найголовніше – інструмент. Відкриваєте своє СТО? Ми укомплектуємо ваш сервіс професійним ручним автоінструментом, наборами, сервісними шафами, столами, візками та іншим. Формуєте бригаду з монтажу кондиціонерів? Ми запропонуємо професійні алмазні коронки для свердління стін, установки алмазного буріння, мережеві та акумуляторні перфоратори, насадки для уловлювання пилу та будівельні пилососи. У вас команда професіоналів для ремонту квартир та офісів? Тоді вам знадобляться матеріали для оздоблювальних робіт, шліфувальні машини для стін, інструменти для роботи з кахельною плиткою, вимірювальні інструменти та багато інших супутніх товарів.

Забезпечення робітничих бригад під ключ не єдина наша можливість. Магазин mechanika може дозволити собі забезпечення інструментом готелів, торгових центрів, майстерень, виробництв, офісів, бізнес-центрів, ОСББ та кооперативів. Залишайте заявку за телефоном +380674412121.